Media społecznościowe Spinex

Dzisiaj trochę z innej beczki :) Skoro czytacie naszego bloga to na pewno nie straszne są Wam media społecznościowe i inne wynalazki współczesnego świata. Dalego, też chcieliśmy „przypomnieć/poinformować” gdzie jeszcze znajdziecie Spinex w sieci, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Na każdym kanale staramy się udostępniać troszkę inne treści tak, aby nie zanudzić na śmierć naszych odbiorców :) Także poniżej małe zestawienie tego co robimy i gdzie jesteśmy:

Facebook:

Spinex

https://www.facebook.com/Spinex-St%C4%99pniak-Spj-145370495525714/

Tutaj znajdziecie wszystko co jest w naszej ofercie…czyli trochę ego, trochę tamtego. Staramy się na bieżąco przedstawiać nasze agregaty malarskie Pro-Spray, Tecnover, dostępne akcesoria Pro-Spray, farby Rust-Oleum, oleje do drewna Owatrol, zacieraczki i szlifierki Rokamat, pojemniki ciśnieniowe. Dodatkowo, znajdziecie tu bieżące informacje z życia firmy – co się u nas dzieje, kiedy będziemy zamknięci, otrzymacie informacje o rabatach na sklepie.

Prowadzimy również „pod-facebooki” dla wybranych marek :)

Owatrol Polska

https://www.facebook.com/owatrol.info/

Jest to konto dla fanów produktów do drewna marki Owatrol. Wrzucamy tutaj rzeczy związane tylko z marką Owatrol. Zobaczycie gdzie są stosowane oleje do drewna, jaki dają efekt i co można z nimi zrobić. Dowiecie się czegoś z życia naszego działu dedykowanego dla marki Owatrol – której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce!

Wallstudio

https://www.facebook.com/Wall-Studio-137987209583810/

Tutaj coś dla fanów troszkę bardziej estetycznych rozwiązań. Wallstudio zaczynało skupiając się wyłącznie na efektach dekoracyjnych Modern Masters, takich jak: efekt rdzy, efekt patyny, farby metaliczne czy też farby świecące pod UV. Teraz prezentujemy wszystko co może upiększyć Wasze wnętrza. Znajdziecie również rzeczy związane z farbami kredowymi Chalked – do renowacji mebli, farby magnetyczne, farby tablicowe od Owatrol i Rust-Oleum i wiele innych.

YouTube

SpinexWawa

https://www.youtube.com/channel/UCsK9O_Fd5SWh-z0AL-oI22w

Jak to na youtube – znajdziecie różnego rodzaju filmiki przedstawiające produkty z naszej oferty. Zaczynaliśmy (ucząc się) przedstawiając kompresory Gentilin. Następnie wrzucaliśmy filmiki od naszych dostawców – przedstawiające zacieraczki Rokamat, farby Rust-Oleum czy, też oleje Owarol. Obecnie wrzucamy filmiki które kręcimy sami: jak przygotować powierzchnię farby magnetycznej, jak obsługiwać agregat malarski…i wiele innych…a baza się powiększa :)

Instagram

SpinexWawa

https://www.instagram.com/spinexwawa/

Na „Insta” :) znajdziecie zdjęcia produktów, krótkie „insta-stories” kręcone w wolnej chwili pomiędzy wysyłkami, mailami, telefonami, spotkaniami itp, itd. Tutaj znowu „co fabryka dała” :) Zdjęcia puszek farb Rust-Oleum, Owarol, Zacieraczek i szlifierek Rokama, Agregatów Pro-Spray, Pojemników ciśnieniowych. Filmiki z życia firmy…a może w przyszłości np. jakiś LIVE z pytaniami od klientów? Zobaczymy

Twitter

@SpinexWawa

https://twitter.com/SpinexWawa

Ćwierkamy o tym co na innych kanałach zazwyczaj :) Podłączony do naszego YT pokazuje nowe filmy. Do tego krótkie wpisy o zaletach naszych produktów.

Google+

SpinexWawa

Do dzisiaj nie do końca rozumiemy działanie Google+ i tego co się tam wyprawia..więc ograniczmy się do bycia podpiętym pod konto w YT – dlatego znajdziecie tam powtórkę z rozrywki…jak się nauczymy to się poprawimy, obiecujemy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>