Aquanett i Net-Trol ..czyli profesjonalne czyszczenie drewna

Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam jak w prosty sposób usunąć oleje z drewna, a tym samym prawidłowo przygotować drewno do renowacji.

Jeżeli posiadacie „coś” z drewna (meble ogrodowe, taras, płot, elewację, itp, itd) to w pewnym momencie wpadniecie na pomysł (lub zostaniecie zmuszeni:), aby je odnowić. Zazwyczaj samo wyszorowanie nie wystarczy. Zostaną Wam plamy, nierówny kolor. Najlepszym i pełnym sposobem jest usunięcie poprzedniej warstwy oleju i zaolejowanie na nowo. Istnieje wiele sposobów ale my mamy jeden sprawdzony. Owatrol Aquanett plus Net-Trol. Jak to działa? Szybko, prosto i skutecznie.

Aby usunąć olej z drewna wystarczy 5 minut :) Tak 5 minut działania Aquanett. Wystarczy wziąć pędzel (najlepiej syntetyczny) i „posmarować” dość obficie powierzchnię środkiem Aquanett. Czekamy 5 minut i spłukujemy wodą jednocześnie szorując szczotką ryżową…lub po prostu całość czyścimy myjką wysokociśnieniową. W tym momencie Aquanett usunął poprzenie warstwy oleju z drewna i większość zanieczyszczeń. Kolejnym (KONIECZNYM!) krokiem jest neutralizacja powierzchni za pomocą NET-TROL. Jeżeli tego nie zrobimy drewno sczernieje i będziemy mieli problem. Nakładamy NET-TROL bezpośrednio po spłukaniu Aquanett. Nakładamy dokładnie tak samo jak Aquanett. Czekamy 10-20 minut i….znowu spłukujemy dokładnie tak samo jak Aquanett. Tym sposobem mamy dokładnie oczyszczoną powierzchnię, gotową na przyjęcie nowych preparatów. Najlepiej jest odczekać dobre 3 dni przed nakładaniem kolejnych preparatów. Drewno jest mokre, więc musi przeschnąć :)

Obydwa środki są w pełni bezpieczne dla drewna. Można je spłukiwać nawet koło roślin (zalecamy jedynie dużą ilość wody i dobre podlanie roślin po fakcie).

Poniżej znajdziecie krótki filmik prezentujący całą procedurę:

https://youtu.be/-a61fwnCq4k

Środki dostępne oczywiście w naszym sklepie: www.sklep.spinex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>