Owatrol E-B – dodatek do farb i stabilizator…lepszy niż piwo :)

 DSC07244eb_diapoa2__070891300_1542_04072014eb_diapoa1__083792600_1542_04072014

DSC07245DSC07246

Dzisiaj prezentujemy dawno nie widziany w naszej ofercie preparat Owatrol E-B. Cóż to takiego? A jest to dodatek do farb, który służy jako stabilizator kredujących się powierzchni. Wszystko ładnie, pięknie…ale o co chodzi? :) Podczas renowacji i remontów bardzo często zdarza się, że powierzchnie sypią się, kredują i ogólnie jest z nimi jeden duży problem. I tutaj z pomocą przychodzi Owatrol E-B, który stabilizuje te powierzchnie głęboko penetrując i sczepiając materiał w taki sposób, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowych warstw. W rezultacie oszczędzamy czas i pieniądze. Wystarczy dodać do farby którą chcemy malować daną powierzchnię i już w pierwszej warstwie zastępuje wszystkie grunty, podkłady i inne wynalazki dostępne w sklepach. W rezultacie zamiast 3 warstw dajemy 2 i co najważniejsze płacimy tylko za 2 warstwy i czas pracy a nie 3. Gdy przeliczymy ile finalnie nas to kosztuje, Owatrol E-B staje się bardzo dobrym rozwiązaniem.

Owatrol E-B może być stosowany jako dodatek do farb i lakierów na bazie wody. Czyli tak na prawdę do najbardziej popularnych obecnie produktów. Może być również stosowany jako samodzielny produkt, jeżeli chcemy zapewnić dobrą przyczepność do trudnych powierzchni.

Poniżej przedstawiamy ilości jakie należy dodać na konkretnych powierzchniach:

Powierzchnie wcześniej niemalowane:

  • Nieporowate i stabilne: 30% OWATROL E-B
  • Porowate i kredujące: 50% OWATROL E-B

Wcześniej malowane powierzchnie:

  • Stabilne: 25% OWATROL E-B
  • Stabilne, wcześniej malowane z dodatkiem silikonu lub pliolitu: 30% OWATROL E-B
  • Kredujące: 50% OWATROL E-B
  • Lakierowane: 50% OWATROL E-B
  • Niestabilne i w złym stanie: 50% OWATROL E-B

Powierzchnie szczególne:

  • Drewno, plastik, szkło: 50% OWATROL E-B
  • Tapeta winylowa: 25% OWATROL E-B

Jak widać przy dużych pracach renowacyjnych dobrym pomysłem jest rozważenie stosowania dodatku Owatrol E-B ze względów ekonomicznych. Przy mniejszych pracach polecamy wszędzie tam, gdzie wymagamy prostego i sprawdzonego rozwiązania dla trudnych powierzchni.

Owatrol E-B występuje w opakowaniach: 1L; 2,5L; 10L.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>