Nowe części i akcesoria do agregatów malarskich Airless.

1658997203581

Nasz sklep powiększa ofertę o nowe dysze malarskie i osłony. Berizzi to włoski producent, który zapewnia akcesoria i części malarskie najwyższej jakości. Po wielu tygodniach testów postanowiliśmy wprowadzić dysze i osłony z serii FM, które zapewniają długa i bezproblemowa pracę. Dysze i osłony zapewniają standard, który pasuje do agregatów Wagner, Tecnover, Pro-Spray, Graco i Titan. 

Dysze malarskie airless FM6 będą dostępne w popularnych rozmiarach i są kompatybilne z dyszami Tritech, Wagner, Graco i Titan. Dysze sprzedawane są z uszczelnieniem widocznym na zdjęciu.

berizzi-reversible-tip-FM6

Osłony do dysz malarskich z serii FM6 występują w dwóch rodzajach gwintów 7/8″ i 11/16″. dzięki temu zapewniają idealne dopasowanie do każdego pistoletu malarskiego. Do osłona pasują standardowe dysze Tritech, Wagner, Graco i Titan.

berizzi-tip-guard

W komplecie z pistoletem zestaw Berizzi FM6 prezentuje się następująco:

berizzi-reversible-tip-FM6-g

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>