Nowe produkty PintyPlus już są w naszym sklepie!

Pintyplus_nowe_produkty_DIY_spinex_News
Długo wyczekiwana dostawa nowych produktów hiszpańskiego producenta PintyPlus już jest. Poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy sporo nowości. Nowe spraye znajdą zastosowanie w projektach DIY, warsztatach i Waszych domach.
Mamy dla Was kilka ciekawych serii produktów, które testowaliśmy w praktycznie każdych warunkach:
  • seria EVOLUTION to wodne spraye dekoracyjne o przemysłowej jakości w kolorach RAL.
  • seria HOME do odnawiania przedmiotów w Twoim domu
  • seria TECH - niezawodne podkłady, farby do kaloryferów, uszczelniacze, markery geodezyjne, kleje, spraye do usuwania farb i wiele innych!
  • seria ART&CRAFT spraye dekoracyjne np. efekt chromu.
  • seria AUTO profesjonalna chemia do motoryzacji: szpachla, farba do zacisków, odtłuszczacz do tarcz, farba do zderzaków.
Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie: https://sklep.spinex.pl/manufacturer/pintyplus
Każdy produkt, który wprowadzamy do sprzedaży jest przez nas sprawdzony i testowany. Chcemy mieć pewność, że wprowadzamy na rynek najlepsze produkty, które sprawdzą się w najtrudniejszych i najbardziej wymagających projektach #DIY, bez względu na to czy jesteś profesjonalistą, majsterkowiczem, czy po prostu chcesz odnowić elementy dekoracyjne w swoim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>