Porównanie sprayu Rust-Oleum Painter’s Touch z popularną konkurencją

W ostatnim czasie porównaliśmy nasz spray Rust-Oleum Painter’s
Touch Ultra Cover 2x z popularną, dostępną na rynku konkurencją. Porównywaliśmy siłę krycia, jakość i prędkość natrysku.
Spray Rust-Oleum Painter’s Touch Ultra Cover 2x posiada podwójną siłę krycia (stąd 2x w nazwie) – jak zobaczycie na poniższych filmikach, producent nie kłamie. Rzadko który aerozol daje radę tak szybko i dokładnie pokryć tablice. W teorii biały i czarny to najtrudniejsze kolory do pokrycia. Dlatego, też postanowiliśmy przetestować dokładnie takie kolory na płytach. Dobieraliśmy zbliżone kolory dostępne na rynku do naszego Painter’s Touch’a 2x. Siła krycia, jednak nie ma nic wspólnego z dostępnym kolorem – jeżeli produkt ma dobrą siłę krycia – poradzi sobie w każdym odcieniu. Pomyślicie pewnie, że musi być duża różnica cenowa pomiędzy produktami. Okazuje się, że wcale nie jest taka znacząca. A jak zobaczycie w niektórych przypadkach płaci się praktycznie za „zabarwioną wodę” w puszce…ale zobaczcie sami. Dajcie znać co myślcie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>