Black Friday w Spinex trwa cały weekend. Super promocje na wyciągnięcie ręki.

promocja_black_friday_2018

Przygotowaliśmy dla Was ofertę na ten promocyjny czas. W piątek możecie kupić nasze produkty z rabatem 20%. Jeśli jednak wciągnąłby Was wir zakupów w najbardziej popularnych sektorach mamy dla Was ofertę rabatową na weekend. 15% na asortyment z naszego sklepu www.sklep.spinex.pl, bez produktów Polifarb Łódź.

Może potrzebujecie odświeżyć meble i nadać im charakter Vintage? Jeśli tak pomogą Wam farby Chalked kredowe do mebli od Rust Oleum. odświezając biuro lub mieszkanie warto się zastanowić nad tablicą suchościeralną i magnetycznąPrzydadzą Wam się do tego farby:
1. Doodle Wall ? suchoscieralna do markerów
2. Chalkboard ? do tworzenia tablicy do rysowania kredą oraz
3. Magnetczna do tworzenia powierzchni przyciągającej magnesy.
Przy remoncie łazienki przyda się odporną na pleśń i zabrudzenia farbą Perma White.

Pamiętajcie, że jest to świetna okazja na promocyjny zakup maszyn. Promocja oznacza również 20% obniżki na maszyny malarskie, zacieraczki, kompresory itp. W ciekawych cenach możecie znaleźć agregaty malarskie marki Pro-Spray, Tecnover, Gentilin czy Rokamat.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem w którym opisaliśmy historię Black Friday

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>