Bezprzewodowy wibrator do betonu marki Rokamat. Nowa maszyna w ofercie niemieckiego producenta.

wibrator do betonu bezprzewodowy

Widzieliście już nowy bezprzewodowy wibrator do betonu marki Rokamat? Niemiecki producent niedawno opublikował rozwiązanie z własnym zasilaniem. Coraz więcej maszyn w ofercie Rokamat jest zasilanych z własnych akumulatorów. Dzięki temu maszyny mają być poręczne, a operator ma zapomnieć o plątaninie przewodów. Wzrasta również bezpieczeństwo pracy, ponieważ spada prawdopodobieństwo porażenia napięciem 220V, zalania przetartych przewodów wodą itp.

Bezprzewodowy wibrator marki Rokamat zasilany jest akumulatorem 18V o pojemności 5,2 Ah. W optymalnej pracy pomagają stałe obroty silnika. Średnica robocza to 43mm a wychylenie mimośrodu waha się od 3mm do 4mm. Standardowo maszyna jest napędzana wałkiem giętkim o długości 1,3m, jednak jeśli operator stwierdzi, że to jest zbyt mało, może wymienić linkę z pancerzem na 2,0m lub 3,0m.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>