ROKAMAT Heron 60100. Nowsza, lżejsza i jeszcze wytrzymalsza wersja modelu Titano 60000..

ROKAMAT HERON GŁOWICA

Rokamat przedstawił nową szlifierkę bezpyłową o gipsów, która jest kombinacją bardzo niskiej wagi elementu roboczego oraz wysokiej mocy. Jest to zdecydowana konkurencja dla niedawno wypuszczonego FLEXA GE5R. Część Robocza w HERONie, czyli ta bez silnika waży zaledwie 2,2 kg. Wynik jest imponujący, ponieważ najlżejszy flex GE5R zmusza nas do trzymania 3,9 kg, Rokamat uzyskał taki wynik dzięki odseparowaniu silnika od części roboczej. Służy do tego giętki wałek pracujący w wytrzymałej i elastycznej osłonie. Przy odpowiedniej konserwacji linki napędowej i normalnym użytkowaniu, będziemy mogli cieszyć się bezawaryjną pracą przez długie lata.

Rokamat Heron dysponuje mocą 1500 Watt, która pozwala płynnie regulować obroty od 490 obr/min do 1730 obr/min.

Dodatkowym atutem jest antystatyczne obrzeże, które zostało tak ścięte, aby pozwalało na jak najdokładniejsze dojście do krawędzi ściany. Szlifierka Rokamat HERON jest kompatybilna z większością odkurzaczy przemysłowych dostępnych na rynku. W razie potrzeby można zastosować redukcję. Szerszy kanał ssący umożliwia większą siłę ssania, czyli w praktyce lepsze wybieranie pyłu nawe przy użyciu zwykłych papierów ściernych. Zmniejsza ich zapychanie, przez co praca staje się szybsza i wydajniejsza. Niska waga maszyny nie męczy rąk.

Rokamat HERON i Rokamat TITANO to jedyne szlifierki, które maja na tyle wytrzymałą głowicę, żeby wytrzymać zdzieranie farby tarczą metalową z nasypem korundowym. Głowica pozwala na idealne przyleganie bez względu na ułożenie maszyny. Linka napędowa jest zamocowana w osi obrotu głowicy, dzięki czemu przy zmianie pozycji głowicy linka nie jest obciążona. Prowadzenie linki w osi od głowicy w metalowej prowadnicy i dodatkowo w elastycznym pancerzu wydłuża jej pracę do maksimum. Linka jest w tym wypadku stałym przeniesieniem napędu, nie narażonym na dodatkowe siły wynikające ze zmiany pozycji głowicy.

ROKAMAT HERONRokamat HERON podobnie jak Rokamat Titano pozwala na wydłużanie elementu roboczego o około 40 cm, co pozwala sięgnąć, osobie o średnim wzroście, do sufitów na poziomie 3m. Odseparowanie silnika od elementu roboczego pozwala na utrzymanie czystości silnika i mniejsze zapylenie wirnika, co za tym idzie, ogranicza czas i koszty serwisowania.

Maszyna jest sprzedawana w komplecie z walizkę transportową oraz kompletem krążków ściernych. Już niedługo będzie dostępna w sprzedaży u nas w sklepie w Warszawie ul. Paganiniego 3A lub pod adresem www.sklep.spinex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>