Natrysk niskociśnieniowy w sprayu PintyPLUS AQUA

AQUA PINTYPLUS poręczna puszka

Spray dekoracyjny PintyPLUS AQUA to produkt znajdujący zastosowanie w wielu projektach DIY. 21 kolorów i 2 lakiery dają nam pełne pole do popisu. Przyjemna aplikacja pod niskim ciśnieniem dodatkowo ułatwia sprawę.  AQUA od PintyPLUS to farba wodna, bezzapachowa i nietoksyczna. Jest przyjazna dla środowiska.

Jakie płyną korzyści z niższego ciśnienia?

dysza PintyPlus AQUA

Foto. Precyzyjny natrysk PintyPLUS AQUA

Spraye AQUA mają niższe ciśnienie niż tradycyjne spraye. Nie jest to jednak kwestią przypadku. Zabieg ten został dobrze przemyślany. Przeanalizujmy zatem to, co daje nam niższe ciśnienie natrysku. 

  •  Krycie na bardzo wysokim poziomie

Aplikacja z niższym ciśnieniem pozwala na skupie się na dokładnym malowaniu powierzchni. Często nie musimy nakładać drugiej warstwy, ponieważ mamy pełną kontrolę nad prowadzeniem strumienia natrysku

krycie pintyplus aqua

Foto. Spray PintyPLUS AQUA idealnie kryje już przy pierwszej warstwie

 

  • Brak zacieków to gwarancja idealnego wykończenia

Dokładne malowanie przy niższym ciśnieniu to również brak zacieków. Podczas aplikacji aplikujemy mniejszą ilość farby, dzięki czemu mamy więcej czasu na reakcję. Naprawdę, ciężko jest zrobić zaciek.

brak zacieków pintyplus aqua

 

Foto. Nawet dłuższy natrysk w jednym miejscu nie powoduje zacieków

  • Małe pylenie i swoboda aplikacja

Mniejsze zużycie farby podczas natrysku niskociśnieniowego wpływa również na mniejsze pylenie. Malowanie sprayem PintyPLUS AQUA pozwala na pełną kontrolę natrysku. Odkurz podczas malowania jest na tyle mały, że możemy malować przedmioty położone blisko siebie. Więcej czasu na wykonanie malowania wpływa pozytywnie na swobodę ruchów ręką.

małe pylenie spray pintyplus AQUA

Foto. Czarny przedmiot jest oddalony o 4 cm od malowanego elementu. Odkurz jest minimalny i pozwala na swobodne malowanie bez obaw o pobrudzenie innych rzeczy w domu

  • Mniej strat to większa wydajność

Mniej farby, która precyzyjnie dociera na malowany przedmiot to również większa wydajność. Dlatego z puszki wodnej farby AQUA o pojemności 150ml możemy pomalować nawet 0,7m2 powierzchni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>