Dostawa PintyPlus. Pełna oferta jest dostępna na sklep.spinex.pl

Dostawa produktów PPkw

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę producenta PintyPlus. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Novasol na terenie Polski, możemy zaproponować Wam wspaniałą gamę produktów, które sprawdzą się od projektów DIY, przez motoryzację aż po profesjonalne zastosowania w przemyśle.

Pintyplus_nowe_produkty_DIY_spinex_News

Linia CHALK to farby kredowe do odnawiania i renowacji mebli w stylu Vintage. Seria Chalk jest idealna do tworzenia przecierek. Świetnie współpracuje z woskiem lub lakierem. Szeroka gama kolorystyczna, łatwa aplikacja i wodna formuła tworzą idealną farbę do malowania mebli. Kolory można ze sobą mieszać tworząc niesamowite stylizacje. Wosk i lakier również występują w sprayu, jednak warto dodać, że seria CHALK bardzo dobrze dogaduje się z lakierami do mebli i woskami zabezpieczającymi innych producentów.

CHALK-Craft3

Linia EVOLUTION to wodne farby dekoracyjne w sprayu przyjazna dla środowiska, które ze względu na lekki zapach pozwalają na pracę w pomieszczeniach. Seria Evolution zapewnia gładkie i równe wykończenie o długiej trwałości i bardzo wysokiej jakości. Kolory w połysku są odpowiednikami barw z palety RAL.

waterbased-evolution-pintyplus-novasol

Linia HOME to farby dekoracyjne w bardzo stonowanej kolorystyce, która idealnie sprawdzi się do odnawiania detali w domu. Farba ma świetną przyczepność i matowe wykończenie. Seria Home jest idealna do projektów DIY. Charakteryzuje się łatwą i intuicyjną aplikacją. Tworzy powłokę o bardzo wysokiej jakości i zachwyca kolorami. Farba dekoracyjna Home to nowoczesny spray na bazie wody.

Stool HOME

Linia AUTO to profesjonalna linia produktów dla motoryzacji, w skład której wchodzą farby i lakier do felg, farby do zacisków hamulcowych, odmrażacz do szyb i zamków oraz odtłuszczacz do tarcz hamulcowych. Na szczególną uwagę zasługują szpachle do karoserii.

PintyPlus AUTO news

Linia TECH to podkłady techniczne, na praktycznie każdą powierzchnię oraz produkty specjalistyczne takie jak uszczelniacze w sprayu, farby żaroodporne do renowacji kominków grilli, farby do znakowania itp.

Primers web

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>