Chalk Finish Spray w dwóch nowy kolorach! Wiosenne uderzenie lawendy!

CHALK-lawendowy

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować nową odsłonę, dobrze znanej farby kredowej do mebli w sprayu Chalk Finish. Do wyboru macie dwa nowe kolory w odcieniach jasnej i ciemnej lawendy. Chalk Finish to propozycja przygotowana przez hiszpańską markę Novasol. Idealnie kryjąca, bezzapachowa formuła, świetnie kryje już przy pierwszej warstwie. Chalk Finish Spray to nowoczesna, wodna farba, która jest bezpieczna dla skóry. Tworzy ultra matowe wykończenie i idealnie współpracuje z lakierami oraz woskami zabezpieczającymi. Chalk Finish świetnie odnajduje się jako powłoka do tworzenia artystycznych przecierek i mieszania kolorów. Jest to produkt, z którym z powodzeniem stworzysz kreatywne DIY, nie tylko w dziedzinie odnawiania mebli, ale także przy renowacji i odnawianiu innych przedmiotów.

Chalk Finish Spray do mebli wodny
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wodnej farby kredowej w sprayu do mebli, zapraszamy Cie do zapoznania się z materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

Produkt PintyPlus Chalk Finish znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>