Test RustOleum Universal – Podkład i farba w jednym!

rust oleum universal pain and primer in one

Koniec z malowaniem podkładem i później farbą nawierzchniową. Dzięki nieustającemu rozwojowi marki Rust-Oleum możemy cieszyć się wygodą malowania farbą z podkładem w jednym.

Dzisiaj testowałem spray Rust-Oleum z serii UNIVERSAL „Paint & Primer in one” w bardzo popularnym ostatnio kolorze czarny mat. Przyczynił się do tego fakt, że dostaliśmy obudowy do agregatów malarskich SP3100 przygotowane do malowania – bez lakieru i podkładu.

puszka spray rust oleum UNIVERSAL primer and paint
Położyłem 2 warstwy w odstępach około 50 minut. Po 30 minutach farba jest sucha na dotyk, po 1 godzinie od ostatniej warstwy Paint&Primer jest gotowe do użytku.

Efekt świetny, zero zacieków i różnic w lakierze. Nawet przy późniejszych poprawkach nie widać odmian w kolorze itp. Rustoleum Universal Primer&Paint bardzo dobrze się nakłada i muszę przyznać, że komfort natrysku jest bardzo wysoki. Mówię natrysku, ponieważ końcówka w Sprayu jest zrobiona podobnie do dyszy malarskiej i pozwala uzyskać ok. 10 cm wachlarza. Dodatkowo bardzo wygodny spust Sprayu, który otrzymał zasłużoną nagrodę „2008 HANDY Innovation Award”. Taki spust pozwala na wygodne malowanie Sprayem w każdej – nawet odwróconej – pozycji.
Poniżej zdjęcie przedstawiające pas natrysku:pas natrysku Rust Oleum Universal Primer&Paint

Tak jak zapewnia Rust Oleum w karcie technicznej, farba „Paint&Primer in one” już po godzinie była gotowa do montowania osprzętu na agregacie, pokrywy silnika itp.
Na sam koniec przedstawiam zdjęcie gotowego efektu, moim zdaniem wyszło idealnie.

rust oleum Universal Pain&Primer in one

Kacper.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>